Ettevõttest

Castovanni OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev inkassofirma, mis tegeleb võlanõuete menetlemisega alates 2006. aastast.

Pilk tulevikku

Castovanni OÜ on aastast aastasse kasvanud nii käibe kui ka töötajate ja nõuete arvu osas ning võrreldes algusaastatega arenenud ja muutunud küpsemaks.  Oleme liikumas tarbijakrediidi valdkonnas Eesti turuliidriks ja soovime kindlasti neid trende jätkata.

2013. aastal laienesime Lätti ning oleme alustanud sealsel turul väga edukalt eelkõige tänu Eestist kaasa võetud kogemusele. Plaanime peagi siseneda ka Leedu turule ning avada seal Castovanni esinduse.

Eraisiku vastu suunatud väikenõuded

Alates 2006. aastast on Castovanni meeskond spetsialiseerunud tegelema eraisiku vastu suunatud väikenõuetega. Sellest fookusest lähtume nii igapäevatöös kui töötajate koolitamises.

Oleme veendunud, et suudame pakkuda parimaid lahendusi ja tulemusi ettevõttele, kelle portfellis on palju eraisikust võlgnikke.

Nõuete süvamenetlemine

Oleme tänaseks süvamenetlenud ligi 30 000 nõuet Eestis ja Lätis. Selline maht nõuab, et protsessid oleksid läbimõeldud ja toimivad.
Meie nõudehaldurid tegelevad vajadusel iga nõudega pikki tunde, et leida võlgnikuga kontakt, saavutada kokkulepe ja pakkuda välja reaalselt toimiv lahendus. Meie jaoks on oluline personaalne lähenemine igale nõudele ja võlgnikule.

Andmete analüüs

Panustame pidevalt andmete analüüsi parendamisse. Kiiremad, täpsemad ja põhjalikumad andmed võimaldavad efektiivsemalt protsesse juhtida ning keskenduda lõikudele, kus on võimalik oma tööd parandada.

Oleme alati valmis ka oma kliente nõustama ning analüüsima ettevõtete krediidihaldust.

 

Aastal 2014 omandati Castovannile Eduka Eesti Ettevõtte tunnistus koos AA krediidireitinguga ning meid nimetati Aasta Gasellettevõtteks 2015.

Eesmärgile pühendunud. Alati.

 

 gasell  Castovanni-OU-sertEST