Nõudeportfellide ost

Usaldage võlanõuded meile

Pakume võimalust usaldada oma võlanõuded meie spetsialistide hoolde, et saaksite igapäevaselt tegeleda oma põhitööga ning optimeerida tööjõuressursse ja ajakulu. Samuti on teil võimalik suurendada käibevahendeid müües nõuded meile.

Keskendume oma töös alati kvaliteedile ja eelistame pikaajalisi kliendisuhteid - iga klient on meie jaoks võtmeklient.

Aastatepikkune valdkonnapõhine kogemus ja motiveeritud meeskond annab meile kindluse teha teie nõuetele ostupakkumine. Teie ettevõtte jaoks on see suurepärane viis muredest vabanemiseks ja raha tagasi saamiseks. Lisaks saate tegeleda igapäevaselt oma põhitegevusalaga, optimeerides nii tööjõuressursse kui ka ajakulu. Meie spetsialistid koostavad kõik vajalikud dokumendid, teie hooleks jääb ainult nõude laekumist oodata, mis senisest praktikast lähtuvalt võtab aega paar päeva.

Castovanni OÜ on spetsialiseerunud suuremahuliste nõudeportfellide käsitlemisele ja haldamisele. Kogemustega meeskond kontakteerub võlgnikega ja pakub parimaid võimalusi olukorra lahendamiseks. Lubame, et suhtume võlgnikesse alati austusega ja lugupidavalt.

Võtke meiega ühendust ja analüüsime koos Teie nõudeportfelli. Pakume Teile võimalust suurendada kohe oma käibevahendeid, müües nõuded meile.

Eesmärgile pühendunud. Alati.