Tagasiside

Reaalsed tulemused vanade võlgnevuste menetluses

Oleme inkassomenetluse usaldanud Castovanni spetsialistide hoolde. Castovanni täidab turul sektorit, millega keegi hea meelega tegeleda ei taha – väga vanad võlgnevused. Me töötame koos paljude erinevate partneritega ning valime neid peamiselt tööstrateegia järgi.

Oleme koostöös Castovanniga näinud reaalseid tulemusi vanade võlgnevuste menetluses ning oleme väga rahul nende korrektse tööga. Kindlasti kasutame Castovanni teenuseid ka edaspidi ja soovitame neid ka teistele.

Valdis Kald
Credit Invest OÜ
www.creditinvest.ee

Avatud suhtlus ja hea infovahetus

Meie eesmärk oli luua koostöö mõne sellise inkassofirmaga, kes tegeleks ka väga vanade võlgadega (10 ja rohkem aastat). Koostööpartnerite puhul eelistame neid, kellel on soodsamad tingimused ning ette näidata juba reaalsed tulemused.

Castovanni koostöölepingu tingimused sobisid meile hästi ning nad on tänaseni meie ainus partner selles valdkonnas. Tänu neile oleme liikuma saanud nii mõnedki väga vanad võlad, millest väga paljud on tänaseks juba laekunud. Hindame Castovanni avatud suhtlemist ja head infovahetust, soovitame neid julgesti ka teistele.

Andrus Post
Koduliising OÜ
www.liisi.ee

Parim oma valdkonnas

Kuna olen perfektsionist, eelistan valida partneriteks vaid parimaid firmasid ja inimesi. Minu jaoks on oluline töötada inimestega, kes ei tee tööd lühiajalise kasu vaid pikaajaliste suhete ja põhimõtteliselt paremini tegemise pärast. Oliveri ja Castovanni puhul võin olla kindel, et nad annavad endast alati parima + veel 10% boonuseks.

Partnerite valikul on minu jaoks kaks põhilist kriteeriumit: tulemused ja suhtumine. Peab olema vähemalt üks neist, et ma koostööd teeksin. Kui tulemused on halvad, peab olema hea suhtumine ja soov katsetada/parandada. Kui tulemused on head, siis suhtumine ei ole nii määrav. Castovanni puhul on mul hea meel tõdeda, et mõlemad komponendid on algusest peale heas korras. Lisaks sellele ei jää nad headest tulemustest hoolimata loorberitele puhkama, vaid innovatsioon on neile igapäevane asi.

Castovanni tugevaim külg on tahe olla parim, soov teha tööd nii hästi kui on võimalik, iga päev, iga üksiku nõudega.

Hindan seda, kuidas firma töökorraldus, palgasüsteem, värbamine, raporteerimine ja KPI-d on üles ehitatud ning kuidas ei lähtuta standardsetest töövihikutõdedest, vaid mõeldakse “kastist väljas”.

Minu hinnangul ei ole Castovanni töö kvaliteedile ja inkassoäri tegelikule mõistmisele Baltikumis täna konkurente, võimalik, et isegi mitte ülejäänud Ida-Euroopas ega Skandinaavias. Castovanni on päris palju oma ajast ees ja teistel Baltikumi firmadel on vaja veel kõvasti areneda. Mind ausalt öeldes isegi segab see, et keegi ei paku neile täna tõsist konkurentsi, sest see oleks mulle kasulik. Tundub ehk nagu müügijutt, aga ma ütlen seda peale kogemust 68 suurema ja väiksema inkassofirmaga.

Castovannil oli väga oluline roll MCB Groupile Euroopa majanduskriisi üleelamisel ja kogu grupi edasises arengus. Eelkõige olen rahul sellega, et mul on reaalselt üks mure vähem.

Tehes koostööd firmaga, kes suhtub Sinu nõuetesse hoolimatult ja maksimeerib enda lühiajalisi tulemusi pikaajalise strateegilise kliendisuhte asemel, kaotad Sa alternatiivkuluna reaalset raha. Seetõttu oleks Castovanniga koostöö mittetegemine pagana kallis lõbu ja nii rikas ma veel ei ole.

Raul Paiste
Group Collection Director
MCB Finance AS, Credit24
www.mcbfinance.com 
www.credit24.ee