Võlgade sissenõudmine

 

Kindel süsteem

Oleme süvamenetlenud tuhandeid võlanõudeid ning seda tehes pidevalt üritanud menetlemist muuta efektiivsemaks ning süsteemsemaks. Oleme jõudnud protsessidega staadiumisse, kus nõuded on pidevalt töös ning sisuliselt välistatud on süsteemipuuduste tõttu nõuete tähelepanuta jäämine.

Kasutame väga võimekat ärihaldustarkvara menetlejate töö pidevaks hindamiseks ning klientidele menetlusraportite andmiseks. Meie töötajad tegelevad vajadusel iga nõudega pikki tunde, et leida võlgnikuga kontakt, saavutada kokkulepe ja pakkuda välja reaalselt toimiv lahendus. Meie jaoks on oluline personaalne lähenemine igale nõudele ja võlgnikule.

Meie välja töötatud mõõdikud ja perioodilised raportid tagavad klientidele südamerahu ja selgelt mõõdetavad tulemused. Võite julgesti anda meie menetlusse suuri võlaportfelle ja olla kindel, et saame tööga hästi hakkama.

Kui otsite pikaajalist ja usaldusväärset koostööpartnerit võlanõuetega tegelemiseks, siis oleme valmis pilootprojektina võtma menetlusse teie ebatõenäoliselt laekuvad võlgnevused, et tõestada Castovanni OÜ teenuse efektiivsust ja meeskonna kõrget taset.

Meie eelised

  • Läbipaistev hinnapoliitika: klient tasub vaid reaalsete tulemuste eest
  • Võlanõuete süvamenetlemine
  • Tulemuste järjepidev analüüs ja regulaarsed menetlusraportid
  • Tipptasemel kontaktiotsing
  • Põhjalik võlgnike andmebaas
  • Empaatilised töövõtted, mis tagavad võlgnike väärikuse ja kliendi hea nime
  • Pakume ka võlgade sissenõudmist välismaal

Proovitöö võimalus

Parim viis meie teenuse hindamiseks on läbi viia proovitöö.

Prooviportfell võiks koosneda 200-300 nõudest, kus puuduvad laekumised ja reaalne kontakt võlgnikuga. Nõuete menetlusse andmisega ei kaasne pilootprojekti ajal kulutusi, teenustasu arvestatakse üksnes reaalselt laekunud summadelt.

Usume, et reaalsed ja mõõdetavad tulemused  sillutavad koostööd pikkadeks aastateks.

Saada päring proovitööks